Türkiye’deki şirketlere ve Devlet Kurumlarına inovasyon, verimlilik ve ileri teknolojiyi kullanan çözümler ile kurumsal uygulamalar sağlayan,  yazılım ve donanım alanında hizmet veren Este Bilişim, hızla yükselen başarı grafiği ile sektörde ön plana çıkan firmalar arasında yerini almıştır.

Este, Microsoft Gold Partner sertifikasına sahip olup, Microsoft lisanslarının Devlet Malzeme Ofisi’ndeki ilk ve tek tedarikçi firma olma özelliğini taşımaktadır. Kurumlar’da özellikle toplu lisanslama ve iş çözümleri geliştirilmesinde başarılı projelere imza atan Este, sektördeki tecrübesi ve yakaladığı müşteri memnuniyeti ile Kamu sektörünün önde gelen teknoloji firmalarından biri olmuştur. Son zamanlarda özel sektörden de gördüğü yoğun talep neticesinde, özellikle inşaat, perakende ve enerji sektörünün lider firmalarına günümüz ve gelecek teknoloji uygulamalarının danışmanlığı için hizmet vermektedir.

Türkiye’nin dört bir yanında tüm illerde sektörün tecrübeli çözüm ortakları ile kurmuş olduğu güçlü bayilik ağı ile tüm müşteri portföyüne yakından hizmet verebilen eşsiz yapısı ile her büyüklükteki müşterisinin taleplerini ve satış sonrası hizmetlerini çok yakından takip edebilmektedir.

Este aynı zamanda Panasonic markasının görüntüleme sistemlerinde kamu distribütörü ünvanına sahip olup, etkileşimli ekranlardan ve projektörlerden üst düzey birleştirilmiş iletişim sistemlerine kadar çok geniş bir yelpazede son teknolojiye sahip iş ürünleri ve çözümleri sunmaktadır. Özellikle endüstriyel monitörlerin Türkiye pazarına girmesinde ve DMO aracılığı ile Kurum’lara yayılmasında önemli rol oynamıştır.

BenQ projeksiyon cihazları OKI sarf malzemelerinin de DMO’daki tedarikçiliğini yıllardır başarı ile yöneten Este, son olarak ailesine katılan Samsung printer ve sarf malzemeleri ile Comodo anti virüs programları ve güvenlik yazılımları ile de hem özel sektöre hem de Kamu ’ya hizmet vermeye devam etmektedir.