Office 365 Kurumsal E4

Office 365 Microsoft’un kurumlara sunduğu abonelik esaslı bir Servis olarak Yazılım (Software as a Service) hizmetidir.

Kurumlara, abonelik süresince; en güncel Office Professional Masaüstü uygulamaları (Word, Excel, PowerPoint, Publisher, OneNote, Access ile OneDrive for Business, Outlook ve Skype for Business Client Uygulamaları), kurumsal e-posta servisi Exchange, bütünleşik iletişim platformu Skype for Business, yeni nesil dosya paylaşım platformu OneDrive for Business servislerini kendi veri merkezlerinde abonelik süresince kurma ve/veya bulut üzerinden kullanım hakkı tanınır.

Office 365 ile birlikte kurumlar; kurum içinde ve dışında birlikte çalışabilme, mobilite, kurum çalışanlarının sosyal entegrasyonu, üretkenlik ve kurum içi ve dışı iletişim ihtiyaçlarının tümünü tek bir ürünle karşılayabilir.

Office 365 kurumlara maliyet, yönetilebilirlik ve kontrol, esneklik avantajları sunar. Kurumlar daha az maliyetle daha üretken bir çalışma ortamı elde edebilir.

Office 365 E4 Lisans paketi ile yukarıda bahsi geçen tüm mobil cihazlar üzerinden (iOS, Android, Windows), masaüstü uygulamalarından ya da tarayıcı üzerinden erişim hakkı; kullanıcılara limitsiz depolama alanı ile OneDrive hizmeti; Geri planda sürekli iyileştirilen ve geliştirilen bir hizmete abonelik sağlanır.

Office 365 Paketi ile gelen hizmetler;

 • Office Professional Plus (Word, Excel, PowerPoint, Publisher, OneNote, Access)

 • Kullanıcı başına 5 farklı bilgisayar, 5 tablet ve 5 telefon üzerinden mobil Office uygulaması kurma ve kullanma hakkı

 • Gelişmiş E-posta ve takvimler

 • Belge ve e-posta erişim denetimi

 • Çevrimiçi konferans, anlık ileti ve Skype bağlantısı, kurumsal ses

 • Dosya depolama ve paylaşma

 • Ekip siteleri kurma

 • Kurumsal sosyal ağ

 • Office Online

 • Uygulamalar için kuruluş yönetimi

 • Kurumsal video portalı

 • Gelişmiş uyumluluk araçları

 • Excel’de Self Servis İş Zekası

Office 365’le işler daha iyi…

Evden işe, masaüstünden web’e ve bunların arasındaki tüm cihazlarda Office ile işlerinizi halledecek araçlara sahip olursunuz.

Office, size odaklanır

Belgelerinizin, tercihlerinizin ve diğer ayarlarınızın PC, tablet, telefon veya web’de sizi takip etmesi ve her yerden, istediğiniz zamanda kaldığınız yerden devam edebilmek için Office’te oturum açmanız yeterlidir.

Gerek duyduğunuz her zaman ve her yerde Office

Office 365’i PC veya Mac’inize, hareket halindeyken kullanmak için tablet ve akıllı telefonlarınıza yükleyin; bu ikisi arasındaki her yerde kullanmak içinse web’den Office Online’ı kullanın.

Office ile birlikte çalışın

Bildiğiniz ve güvendiğiniz Office uygulamalarıyla kusursuz görünen belgeler oluşturun ve bu belgeleri buluta kaydedin, daha sonra da Office Online’ı kullanarak bunları düzenleyin ve diğer kullanıcılarla birlikte gerçek zamanlı olarak işbirliği yapın.

Gereken her yerde ve her zaman
Office elinizin altında

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman,
istediğiniz cihazda çalışın.
Siz hazır olduğunuzda
Office 365’de hazırdır.

İşletmeler için ideal çözümler

Office hareket halinde, her yerde

İster ofisinizde ister hareket halinde çalışın, tanıdık, birinci sınıf verimlilik araçlarına sahip olursunuz. Her zaman en sürüme sahip olan Office uygulamaları PC veya Mac bilgisayarınızda veya iOS, Android veya Windows cihazınızda içerik oluşturmanıza, düzenlemenize ve herkesle gerçek zamanlı olarak paylaşmanıza olanak tanır.

Profesyoneller için araçlar

Marka adınızın tanınması için işletme sınıfı e-posta adresinizi şirket adınızla markalayın ve kolayca oluşturulabilen özelleştirilmiş pazarlama malzemeleriyle işlerinizi pazarlayın. E-posta ve anlık iletiden sosyal ağlara ve görüntülü konferansa kadar bir dizi iletişim aracından yararlanarak müşteriler ve iş arkadaşlarıyla daha iyi bağlantı kurun.

Ekip çalışması için araçlar

Kullanıcı başına 1 TB depolama alanıyla, tüm dosyalarınız için bol bol yeriniz olur. Artı olarak, dosyalarınız çevrimiçi depolandığından, nerede çalışıyor olursanız olun, gereken zamanda şirketinizin içindeki ve dışındaki kişilerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca, çok taraflı HD video, içerik paylaşımı ve paylaşılan takvimlerle, ekibinizle her zaman eşitlenmiş durumunuzu koruyabilirsiniz.

Kolay kurulum ve yönetim

Adım adım rehber sayesinde kullanıcıları kolay bir şekilde ayarlayabilir ve hizmeti kısa süre içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm hizmetlerinizi yönetmek için kullanımı kolay yönetici merkezine her yerden erişebilirsiniz. Office 365, sizin BT işlemlerinizle de ilgilenir böylece hizmetleriniz her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır ve güncel kalır.