Birlikte çalışmanın yeni yolu

SharePoint Server ile kurumalara kurum portalı, kurum içi uygulamalar (İnsan Kaynakları uygulaması, form ve talep toplama platformu gibi) ve kurum websitesi gibi ihtiyaçları yönetebilme ve kurma imkanı, iş akışı yönetimi, paylaşım alanları oluşturma, iş analitiği yetenekleri sağlanır.
SharePoint ile gelen yeni ve geliştirilmiş arama özelliğiyle (eDiscovery) ile girilen arama kriterine göre (anahtar kelime/cümle/başlık gibi) kurum içi veri merkezinde ya da Microsoft veri merkezinde yer alan tüm dökümanları, klasörleri, kişileri kolayca aynı anda tarayarak istenilen verilere ulaşmayı kolaylaştırır.
SharePoint ile birlikte gelen OneDrive for Business ile birlikte kurumlara kullanıcıların kendi aralarında kolayca dosya paylaşabileceği, birlikte çalışabilecekleri bir dosya paylaşım platformu sağlar.

SharePoint genel olarak büyük ölçekli Kurumlarda kurum içerisindeki farklı farklı depertmanlardaki elemanların birbirleri ile çok rahat bir şekilde iletişime geçebilmeşerini sağlayan bir yapıdır. Şirket içerisinde dosya paylaşımı iletişim kurma vb her şeyi SharePoint sayesinde oturduğunuz yerden kalkmadan gerçekleştirebilirsiniz. Hemen her cihazdaki bilgileri depolamak, düzenlemek, paylaşmak ve bunlara erişmek için güvenli bir yer olarak kullanabilirsiniz.

SharePoint Online
Office 365’le, SharePoint gelişmiş güvenlik teknolojileri sağlar, yönetimi kolaydır ve hemen her yerden erişilebilir.
OneDrive İş
Tüm çalışma dosyalarınız için tek konum. Office Online tümleştirmesiyle yalnızca depolayın, eşitleyin, paylaşın ve böylelikle dosyalar üzerinde kolayca işbirliği yapın.

SharePoint Online

SharePoint Online, SharePoint’in güçlü özelliklerini, üstelik altyapıyı kendiniz yönettiğinizde karşılaştığınız yönetim yükü olmaksızın sağlar. Esnek yönetim seçenekleri, kuruluşunuzun uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için gerek duyduğunuz denetime yine sahip olmanızı güvence altına alır. SharePoint’i bulutta tek başına bir teklif olarak satın alabileceğiniz gibi, Office 365 paketinin bir parçası olarak da alabilir ve bu durumda Exchange, Skype Kurumsal, Office istemcileri ve web uygulamalarına da erişebilirsiniz.

Cihazlar arasında kullanılabilirlik

Çeşitli cihazlarda kullanılabilen SharePoint mobil uygulamalarını kullanarak, gittiğiniz her yerde SharePoint haber akışınıza kolayca erişebilir ve haber akışıyla etkileşimli çalışabilirsiniz.

Yönetimi kolay

Hemen hiç zaman harcamadan ayarlayabilirsiniz! Güçlü yönetim konsolu, kuruluşunuzun SharePoint kapsamındaki tüm içerik ve özellikler için becerileri, ilkeleri ve güvenliği kolayca yönetmesini sağlar. Sunucuların otomatik bakımı sayesinde, çok kısa bir kapalı kalma süresiyle en son özelliklerle her zaman güncelliğinizi korursunuz.

Kurumsal sınıf güvenilirlik ve standartlar

Verilerinizi, birinci sınıf olağanüstü durum kurtarma özelliklerine ve günün 24 saati sunucuları izleyen bir uzman ekibine sahip, coğrafi olarak dağıtılmış veri merkezlerinde barındırarak koruma altına alın.